|
|
|
|
 |
halaloszto
2020-08-20 10:31:23
|
96588
|
ez a ragaszto kifejezetten nem alkalmas. Csak tökéletesen illeszkedő felületekhez jó. A résekben felhabosodik, semmi ereje nem marad, és a napsütéstől elporlad. |
|
A hozzászólás:
 |
mx999
2020-08-20 09:39:33
|
96584
|
Arra gondoltam, hogy fa ékeket rakni bele ilyen GORILLA márkájú erős faragasztóval, aztán lecsiszolni a kiálló részeket , ez így működhet? |
|
Előzmény:
 |
Gaborkik
2020-08-20 09:12:21
|
96581
|
Olyan ami hosszú távon is jó nem valószínű. Van fa gitt, de a fa mozgását nem tudja követni és ronda lesz ahogy szétreped, ideig óráig a szilikonos tömítők is működnek, de szép az sem lesz. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|