|
|
|
|
 |
mx999
2020-08-20 09:39:33
|
96584
|
Arra gondoltam, hogy fa ékeket rakni bele ilyen GORILLA márkájú erős faragasztóval, aztán lecsiszolni a kiálló részeket , ez így működhet? |
|
A hozzászólás:
 |
Gaborkik
2020-08-20 09:12:21
|
96581
|
Olyan ami hosszú távon is jó nem valószínű. Van fa gitt, de a fa mozgását nem tudja követni és ronda lesz ahogy szétreped, ideig óráig a szilikonos tömítők is működnek, de szép az sem lesz. |
|
Előzmény:
 |
mx999
2020-08-20 08:46:37
|
96579
|
Üdv
Lehet, hogy hülye kérdés, de létezik olyan anyag, vagy módszer amivel lehetséges a béna módon, pontatlanul elkészített ácskötések több cm-es réseit kitölteni? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|