Keresés

Részletes keresés

mx999 Creative Commons License 2020-08-20 09:39:33 96584

Arra gondoltam, hogy fa ékeket rakni bele  ilyen GORILLA márkájú erős faragasztóval, aztán lecsiszolni a kiálló részeket , ez így működhet?

A hozzászólás:
Gaborkik Creative Commons License 2020-08-20 09:12:21 96581

Olyan ami hosszú távon is jó nem valószínű. Van fa gitt, de a fa mozgását nem tudja követni és ronda lesz ahogy szétreped, ideig óráig a szilikonos tömítők is működnek, de szép az sem lesz.

Előzmény:
mx999 Creative Commons License 2020-08-20 08:46:37 96579

Üdv

 

Lehet, hogy hülye kérdés, de létezik olyan anyag, vagy módszer amivel lehetséges a béna módon, pontatlanul elkészített ácskötések több cm-es réseit kitölteni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!