Keresés

Részletes keresés

JAMIE222 Creative Commons License 2020-08-20 09:09:51 96580

Teknő két szélét mérted vízmértékkel? Ha külső szél 2-3 centivel alacsonyabb végig, akkor lehet nem is kell csiszolni, csak feltölteni.

A hozzászólás:
Érthető? Creative Commons License 2020-08-20 08:27:41 96578

Köszi

 

Előzmény:
JAMIE222 Creative Commons License 2020-08-20 07:28:20 96577

A lapokat le tudod úgy rakni, ahogy szeretnéd, kérdés, hogy van-e értelme, lábbal érezhető lesz, elakadsz benne, kinézetre sem feltétlenül lesz szép.

Ha a korlátod alatt van 5-6 centi rés, az már elég lehet egy kézi csiszológéphez, illetve elgondolkodnék a korlát leszerelésén is.Felteszem valami hegesztett vasszerkezet, levágni-visszahegeszteni, akkor az oszlopokat  körül tudod munkálni.

Attól, hogy valami korábban hülyén készült el, nem muszáj azt tovább vinni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!