|
|
|
|
 |
JAMIE222
2020-08-20 09:09:51
|
96580
|
Teknő két szélét mérted vízmértékkel? Ha külső szél 2-3 centivel alacsonyabb végig, akkor lehet nem is kell csiszolni, csak feltölteni. |
|
A hozzászólás:
 |
Érthető?
2020-08-20 08:27:41
|
96578
|
Köszi
|
|
Előzmény:
 |
JAMIE222
2020-08-20 07:28:20
|
96577
|
A lapokat le tudod úgy rakni, ahogy szeretnéd, kérdés, hogy van-e értelme, lábbal érezhető lesz, elakadsz benne, kinézetre sem feltétlenül lesz szép.
Ha a korlátod alatt van 5-6 centi rés, az már elég lehet egy kézi csiszológéphez, illetve elgondolkodnék a korlát leszerelésén is.Felteszem valami hegesztett vasszerkezet, levágni-visszahegeszteni, akkor az oszlopokat körül tudod munkálni.
Attól, hogy valami korábban hülyén készült el, nem muszáj azt tovább vinni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|