Keresés

Részletes keresés

halaloszto Creative Commons License 2020-08-19 14:47:05 95507

az ásás korlátja lehet még a válaszfalak esetleg nagyon sekély alapozása.

 

A hozzászólás:
Házas Ember Creative Commons License 2020-08-19 13:19:10 95506

A mi felújítás alatt lévő házunk a 70-es években épült és semmiféle beton sem volt a szobákban a padló alatt. Mindenhol csak hajópadló volt, homokos ágyazatban. Szóval szerencsére gond nélkül lehetett lefelé ásni, helyet csinálni a szigetelésnek.

 

Konyhában, fürdőszobában volt aljzatbeton, de eléggé vékony volt, gyorsan fel lehetett törni.

Előzmény:
rain91 Creative Commons License 2020-08-19 07:58:26 95503

Sziasztok

Egy 50-60-as években épült házaknak általában milyen aljzatjuk van, és ezeknek mennyire lehetséges megcsinálni a mai kornak megfelelően az aljzat szigetelését, vagy legalább javítását a régi aljzat feltörése nélkül? Gondolom sehogy, mert nagy lenne a belmagasság veszteség.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!