|
|
|
|
 |
halaloszto
2020-08-19 14:47:05
|
95507
|
az ásás korlátja lehet még a válaszfalak esetleg nagyon sekély alapozása.
|
|
A hozzászólás:
 |
Házas Ember
2020-08-19 13:19:10
|
95506
|
A mi felújítás alatt lévő házunk a 70-es években épült és semmiféle beton sem volt a szobákban a padló alatt. Mindenhol csak hajópadló volt, homokos ágyazatban. Szóval szerencsére gond nélkül lehetett lefelé ásni, helyet csinálni a szigetelésnek.
Konyhában, fürdőszobában volt aljzatbeton, de eléggé vékony volt, gyorsan fel lehetett törni. |
|
Előzmény:
 |
rain91
2020-08-19 07:58:26
|
95503
|
Sziasztok
Egy 50-60-as években épült házaknak általában milyen aljzatjuk van, és ezeknek mennyire lehetséges megcsinálni a mai kornak megfelelően az aljzat szigetelését, vagy legalább javítását a régi aljzat feltörése nélkül? Gondolom sehogy, mert nagy lenne a belmagasság veszteség. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|