Keresés

Részletes keresés

-Minarik- Creative Commons License 2020-08-18 16:34:00 17593

Nem

A hozzászólás:
[virgo] Creative Commons License 2020-08-18 09:50:39 17592

köszönöm, nagy macera azt berakni a gépbe?

Előzmény:
-Minarik- Creative Commons License 2020-08-17 18:05:19 17591

Volt egy cég a Katzeye ami gyártott törőékes üveget. Évekkel ezelőtt bezártak, de az ebayen néha felbukkan. Nekem volt a D200-hoz, ami kompatibilis volt a D300 es D90-nel. Hasonló lehet a játék a kisebb gépekkel is. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!