|
|
|
|
 |
JAMIE222
2020-08-19 08:31:00
|
96570
|
Kevés konkrétumot írtál, ezért csak exhas írok dolgokat.
Legyen a teraszod egy 6m hosszú 3m széles "betonvályú", amelyet egy, esetleg két oldalról fal határol.
A lényeg, hogy faltól-ajtótól elfelé kellene egy cirka 1%-os lejtést produkálni. Faltól a vályú közepéig van már lejtésed, ezt kell továbbvinni, tehát elfaragni valahogy a vályú külső oldalát.
Hosszú aluléc, vízmérték, esetleg még zsinór szükséges, és lehet feltérképezni, hogy honnan mennyit kell koptatni, aztán jöhet a betoncsiszológép. Ha teknő közepe túl mély lenne, akkor lehet, hogy ki kell tölteni valami betonjavító habarccsal, aljzatkiegyenlítő gyanánt. |
|
A hozzászólás:
 |
Érthető?
2020-08-18 07:26:43
|
96568
|
igen lehet rosszul fogalmaztam, nem vagyok a szavak embere :D hogyan faragjam a képem alapján kérlek adj tanácsot. |
|
Előzmény:
 |
JAMIE222
2020-08-17 22:26:25
|
96566
|
Felújítást írtál, ezért gondoltam régi burkolatra.Így még egyszerűbb, a betont kell olyanra faragnod, ahová akarod lejtetni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|