|
|
|
|
 |
Érthető?
2020-08-18 07:26:43
|
96568
|
igen lehet rosszul fogalmaztam, nem vagyok a szavak embere :D hogyan faragjam a képem alapján kérlek adj tanácsot. |
|
A hozzászólás:
 |
JAMIE222
2020-08-17 22:26:25
|
96566
|
Felújítást írtál, ezért gondoltam régi burkolatra.Így még egyszerűbb, a betont kell olyanra faragnod, ahová akarod lejtetni. |
|
Előzmény:
 |
Érthető?
2020-08-17 20:47:38
|
96564
|
:D nincs régi lap és a szélének nagyjából vízszintesnek (az ajtóval szembeni része érdekelne, mert ott a lapok nem szintben vannak ha leteszem :D ) kellene lennie, hogy alá ne tudjon visszafolyni az eső. Az elöző képen lévő zöld itt is a lapokat jelölné :D piros a fal

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|