Keresés

Részletes keresés

Érthető? Creative Commons License 2020-08-18 07:26:43 96568

igen lehet rosszul fogalmaztam, nem vagyok a szavak embere :D hogyan faragjam a képem alapján kérlek adj tanácsot.

A hozzászólás:
JAMIE222 Creative Commons License 2020-08-17 22:26:25 96566

Felújítást írtál, ezért gondoltam régi burkolatra.Így még egyszerűbb, a betont kell olyanra faragnod, ahová akarod lejtetni.

Előzmény:
Érthető? Creative Commons License 2020-08-17 20:47:38 96564

:D nincs régi lap és a szélének nagyjából vízszintesnek (az ajtóval szembeni része érdekelne, mert ott a lapok nem szintben vannak ha leteszem :D ) kellene lennie, hogy alá ne tudjon visszafolyni az eső. Az elöző képen lévő zöld itt is a lapokat jelölné :D  piros a fal

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!