Keresés

Részletes keresés

[virgo] Creative Commons License 2020-08-18 09:50:39 17592

köszönöm, nagy macera azt berakni a gépbe?

A hozzászólás:
-Minarik- Creative Commons License 2020-08-17 18:05:19 17591

Volt egy cég a Katzeye ami gyártott törőékes üveget. Évekkel ezelőtt bezártak, de az ebayen néha felbukkan. Nekem volt a D200-hoz, ami kompatibilis volt a D300 es D90-nel. Hasonló lehet a játék a kisebb gépekkel is. 

Előzmény:
[virgo] Creative Commons License 2020-08-17 15:35:30 17590

Köszönöm a válaszokat, úgy néz ki, Nikonéknál csak a filmes gépekhez van tőrőüveg.

 

akkor marad a próbálkozás, egy Helios még nekem is a megfizethető kategóriába esik. Mivel a fotók tárgya nem ficánkol, ezért állványról szerintem menni fog a dolog, csak sok képet kell majd csinálni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!