Keresés

Részletes keresés

-Minarik- Creative Commons License 2020-08-17 18:05:19 17591

Volt egy cég a Katzeye ami gyártott törőékes üveget. Évekkel ezelőtt bezártak, de az ebayen néha felbukkan. Nekem volt a D200-hoz, ami kompatibilis volt a D300 es D90-nel. Hasonló lehet a játék a kisebb gépekkel is. 

A hozzászólás:
[virgo] Creative Commons License 2020-08-17 15:35:30 17590

Köszönöm a válaszokat, úgy néz ki, Nikonéknál csak a filmes gépekhez van tőrőüveg.

 

akkor marad a próbálkozás, egy Helios még nekem is a megfizethető kategóriába esik. Mivel a fotók tárgya nem ficánkol, ezért állványról szerintem menni fog a dolog, csak sok képet kell majd csinálni.

Előzmény:
motoros68 Creative Commons License 2020-08-17 15:16:12 17589

Üdv! 

Én meg nézném hogy van e a gépedhez törő ékes mattüveg. Azon tuti látni az élességet.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!