|
|
|
|
 |
-Minarik-
2020-08-17 18:05:19
|
17591
|
Volt egy cég a Katzeye ami gyártott törőékes üveget. Évekkel ezelőtt bezártak, de az ebayen néha felbukkan. Nekem volt a D200-hoz, ami kompatibilis volt a D300 es D90-nel. Hasonló lehet a játék a kisebb gépekkel is.
|
|
A hozzászólás:
 |
[virgo]
2020-08-17 15:35:30
|
17590
|
Köszönöm a válaszokat, úgy néz ki, Nikonéknál csak a filmes gépekhez van tőrőüveg.
akkor marad a próbálkozás, egy Helios még nekem is a megfizethető kategóriába esik. Mivel a fotók tárgya nem ficánkol, ezért állványról szerintem menni fog a dolog, csak sok képet kell majd csinálni. |
|
Előzmény:
 |
motoros68
2020-08-17 15:16:12
|
17589
|
Üdv!
Én meg nézném hogy van e a gépedhez törő ékes mattüveg. Azon tuti látni az élességet.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|