Keresés

Részletes keresés

AmazingGecko Creative Commons License 2020-08-17 13:21:36 96558

Betonból van. Cserepek alatt nincs fólia.

Hő- és páraszigetelés jöhet. Durván mennyibe kerülne így?

A hozzászólás:
Házas Ember Creative Commons License 2020-08-17 13:05:59 96557

A födém miből van? Bár, ha laminált padlót akarsz rárakni, akkor gondolom, hogy beton, de jó ezt tisztázni.

 

A cserepek alatt van páraáteresztő fólia, vagy a padlástérből látszanak a cseréplécek és a cserepek?

 

Rendesen hő és páraszigetelni nemcsak a téli hideg miatt kellene, nyáron brutálisan fel tud melegedni a padlástér, ha elzárod a levegőáramlást a padlástérben.

Előzmény:
AmazingGecko Creative Commons License 2020-08-17 11:19:40 96556

Sziasztok!

 

Egy 30 éves, 120 nm-es emeletes ház padlását szeretném "beépíteni".  Alapterülete kb. 60 nm. A lehető legolcsóbban. Fűtés nem kell, mert inkább csak tárolóhelyiségnek használnám. Laminált padló az aljára illetve slégen befedni a cserepes részt valamivel. Tetőablak nem kell, villany is jó.

Milyen lehetőségek vannak és mennyibe kerülne a legolcsóbb módszer?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!