|
|
|
|
 |
AmazingGecko
2020-08-17 13:21:36
|
96558
|
Betonból van. Cserepek alatt nincs fólia.
Hő- és páraszigetelés jöhet. Durván mennyibe kerülne így? |
|
A hozzászólás:
 |
Házas Ember
2020-08-17 13:05:59
|
96557
|
A födém miből van? Bár, ha laminált padlót akarsz rárakni, akkor gondolom, hogy beton, de jó ezt tisztázni.
A cserepek alatt van páraáteresztő fólia, vagy a padlástérből látszanak a cseréplécek és a cserepek?
Rendesen hő és páraszigetelni nemcsak a téli hideg miatt kellene, nyáron brutálisan fel tud melegedni a padlástér, ha elzárod a levegőáramlást a padlástérben. |
|
Előzmény:
 |
AmazingGecko
2020-08-17 11:19:40
|
96556
|
Sziasztok!
Egy 30 éves, 120 nm-es emeletes ház padlását szeretném "beépíteni". Alapterülete kb. 60 nm. A lehető legolcsóbban. Fűtés nem kell, mert inkább csak tárolóhelyiségnek használnám. Laminált padló az aljára illetve slégen befedni a cserepes részt valamivel. Tetőablak nem kell, villany is jó.
Milyen lehetőségek vannak és mennyibe kerülne a legolcsóbb módszer? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|