|
|
|
|
 |
szilvatövis
2020-08-17 12:17:10
|
97718
|
Ez valós, de éppen a változásról szól a poléma.
Az EV-k előretörése gyorsabb a vártnál, az ICE visszaesés gyorsabb a vártnál, de mindkettő várható volt, meglepetés legfeljebb a mértékben van. |
|
A hozzászólás:
 |
GPS
2020-08-17 12:12:06
|
97716
|
Mitől van káosz?
Attól van káosz, kérlek, hogy az utóbbi események bebizonyították - hogy az autó-ágazatnak (a gyártástól-a kereskedelemig) egyszerűen NEM VOLT B-TERVE.
Tű-hegyesre kihegyezett számokkal kalkuláltak, szinte csak Best Case-t vettek figyelembe - és ha pompás növekedésre nem is (bár a részvényesek csak azt akarják hallani) - de rcesszióra semmiképp nem számoltak.
A (volumen-gyártásnál) a marzsokat levitték a béka segge alá - hogy majd a növekvő darabszámból majd úgyis pótolják - a kereskedelem meg a valós erejét messze meghaladó hitelekből építkezett - amit szintén a nagy eladásokból tervezték rendezni.
Aztán, amikor jött az apály, akkor látszott csak meg, hogy ki állt addíg kopasz-fasszal a vízben.
Mindenki.
. |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|