Keresés

Részletes keresés

Érthető? Creative Commons License 2020-08-17 20:47:38 96564

:D nincs régi lap és a szélének nagyjából vízszintesnek (az ajtóval szembeni része érdekelne, mert ott a lapok nem szintben vannak ha leteszem :D ) kellene lennie, hogy alá ne tudjon visszafolyni az eső. Az elöző képen lévő zöld itt is a lapokat jelölné :D  piros a fal

A hozzászólás:
JAMIE222 Creative Commons License 2020-08-17 09:51:17 96555

Én speciel csak azt nem értem, hogy mi a probléma...gondolom a szükséges anyagokat megvetted és magadnak tervezed lerakni, tehát a nagy tételek kipipálva. Marad a régi lapok le és eltakarítása, a felület egyengetése, lejtés kialakítása szükség szerint, mondjuk egy bérelt betoncsiszoló, vagy marógéppel. Ez saját kezűleg csinálva inkább munka, mint pénzigényes dolog.

Előzmény:
Érthető? Creative Commons License 2020-08-17 07:03:19 96553

Továbbra sincs saját megoldásom a dologra :) azt meg nem szeretném hogy ahogy esik úgy puffan legyen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!