|
|
|
|
 |
Érthető?
2020-08-17 20:47:38
|
96564
|
:D nincs régi lap és a szélének nagyjából vízszintesnek (az ajtóval szembeni része érdekelne, mert ott a lapok nem szintben vannak ha leteszem :D ) kellene lennie, hogy alá ne tudjon visszafolyni az eső. Az elöző képen lévő zöld itt is a lapokat jelölné :D piros a fal

|
|
A hozzászólás:
 |
JAMIE222
2020-08-17 09:51:17
|
96555
|
Én speciel csak azt nem értem, hogy mi a probléma...gondolom a szükséges anyagokat megvetted és magadnak tervezed lerakni, tehát a nagy tételek kipipálva. Marad a régi lapok le és eltakarítása, a felület egyengetése, lejtés kialakítása szükség szerint, mondjuk egy bérelt betoncsiszoló, vagy marógéppel. Ez saját kezűleg csinálva inkább munka, mint pénzigényes dolog. |
|
Előzmény:
 |
Érthető?
2020-08-17 07:03:19
|
96553
|
Továbbra sincs saját megoldásom a dologra :) azt meg nem szeretném hogy ahogy esik úgy puffan legyen. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|