|
|
|
|
 |
semmipánik
2020-08-17 16:19:05
|
2301
|
Amikor beindult veszettül pörgött, majd ha sikerül megint beindítani megfújkálom féktisztítóval, de pár éve új főtengelyt, csapágyakat, szimeringeket kapott és nem sokat mentem vele úgyhogy remélem nem kap falsot azokon a helyeken. Most azon tűnődöm, hogy "sport" légszűrőt raktam fel, lehet túl sok levegőt kap?.
A Jikotvot azért cseréltem le, mert sokat kínlódtam a beállításával és nem lett az igazi, egyszer megállt távolt az otthontól pedálozás, tolás hazáig és őt okoltam. Később kiderült, hogy gyertyahiba, de az sem volt egyszerű, mert kiszedve volt szikra, de beszerelve mégsem indult be. Gyertyacsere pár indítás és ismét kakukk, szóval sorra döglöttek be az új gyertyáim, úgy hogy alig mentem vele. Már csak használt hosszú menetes Denso W20FSU maradt azt raktam bele több alátéttel+ a K60 karbi és így lett üzemképes.
Azért lett K60, mert egyszerű beállítani, jókat írtak még a Mustang karbiról, de az előbbiben jobban bíztam. |
|
A hozzászólás:
 |
Bazsika82
2020-08-17 06:05:52
|
2300
|
Az simán lehet,hogy falsot szív. Igaz akkor nagyon pörög. Nézd át szimeringeket,de lehet a szívócsonknál szív falsot. Nincs elvetemedve a karbi henger felöli oldala?
Babszi 210 elég megbízható konstrukció. Mi oka,hogy ledobtad a Jikov karbit? Tény,hogy azt nehéz pontosan belőni,de ha sikerül akkor nagyon jól,megbízhatóan üzemel vele a motor. |
|
Előzmény:
 |
semmipánik
2020-08-16 20:39:16
|
2299
|
Régebben egyszer már sikerült, szépen ketyegett is, de most... lehet falsor szív valahol, esetleg kiszáradt a főtengely szimering..álltában bedöglik a motor:/ |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|