|
|
|
|
 |
Cs_
2020-08-17 10:01:12
|
95502
|
S mit mondott rá a gyártó képviselője, hogy miért történt ez? |
|
A hozzászólás:
 |
kiggyo
2020-08-16 20:18:46
|
95500
|
Nem értek egyet Elekkel, az olcsó gyapot összeroskad, nem is kicsit. Nekem kb 5 évet volt fenn a födémen valami barna tekercses (knauf talán), ment a konténerbe a az egész, felére esett össze. A 20-25cm-ben a saját súlyát nem képes megtartani hosszú távon. |
|
Előzmény:
 |
nkarika1978
2020-08-16 15:57:40
|
95497
|
Csak azért gondoltam hogy ne roskadjon össze. Akarok egy utat a padláson de azt nyilván leosbzem. Tudom h beszakad különben 😃 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|