Keresés

Részletes keresés

Cs_ Creative Commons License 2020-08-17 10:01:12 95502

S mit mondott rá a gyártó képviselője, hogy miért történt ez?

A hozzászólás:
kiggyo Creative Commons License 2020-08-16 20:18:46 95500

Nem értek egyet Elekkel, az olcsó gyapot összeroskad, nem is kicsit. Nekem kb 5 évet volt fenn a födémen valami barna tekercses (knauf talán), ment a konténerbe a az egész, felére esett össze. A 20-25cm-ben a saját súlyát nem képes megtartani hosszú távon.

Előzmény:
nkarika1978 Creative Commons License 2020-08-16 15:57:40 95497

Csak azért gondoltam hogy ne roskadjon össze. Akarok egy utat a padláson de azt nyilván leosbzem. Tudom h beszakad különben 😃

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!