|
|
|
|
 |
nkarika1978
2020-08-16 15:57:40
|
95497
|
Csak azért gondoltam hogy ne roskadjon össze. Akarok egy utat a padláson de azt nyilván leosbzem. Tudom h beszakad különben 😃 |
|
A hozzászólás:
 |
Mekk Elek ezermester
2020-08-16 15:55:38
|
95496
|
A járható üveggyapot csak akkor járható, ha alulról egy merev és erős felület tartja.
A gyapotot alulról tartó gipszkaron enyhén szólva nem valami erős felület, magát a gyapotot elbírja, téged azonban nem. Tehát ha rálépsz a gipszkarton felett lévő járható üveggyapotra, akkor a gyenge gipszkartonon keresztül leesel a nappaliba a gyapottal együtt.
Tehát tök felesleges oda járható gyapotot tenni, hiszen úgyis arról olt szó, hogy SOHA nem akarsz a padláson járkálni.
Ha viszont a padláson járkálni is akarsz, akkor viszont azonnal felejtsd el az általam említett gipszkartonos-olsógyapotos rétegrendet (és minden olcsó megoldást). |
|
Előzmény:
 |
nkarika1978
2020-08-16 14:44:49
|
95495
|
Hasonlóra.gondoltam. a 30cm 20cm üveggyaot szalufák.közé, és még 10cm a tetejére keresztbe, esetleg járható. Úgy jó.nem |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|