Keresés

Részletes keresés

nkarika1978 Creative Commons License 2020-08-16 15:57:40 95497

Csak azért gondoltam hogy ne roskadjon össze. Akarok egy utat a padláson de azt nyilván leosbzem. Tudom h beszakad különben 😃

A hozzászólás:
Mekk Elek ezermester Creative Commons License 2020-08-16 15:55:38 95496

A járható üveggyapot csak akkor járható, ha alulról egy merev és erős felület tartja.

A gyapotot alulról tartó gipszkaron enyhén szólva nem valami erős felület, magát a gyapotot elbírja, téged azonban nem. Tehát ha rálépsz  a gipszkarton felett lévő járható üveggyapotra, akkor a gyenge gipszkartonon keresztül leesel a nappaliba a gyapottal együtt.

Tehát tök felesleges oda járható gyapotot tenni, hiszen úgyis arról olt szó, hogy SOHA nem akarsz a padláson járkálni.

 

Ha viszont a padláson járkálni is akarsz, akkor viszont azonnal felejtsd el az általam említett gipszkartonos-olsógyapotos rétegrendet (és minden olcsó megoldást).

Előzmény:
nkarika1978 Creative Commons License 2020-08-16 14:44:49 95495

Hasonlóra.gondoltam. a 30cm 20cm üveggyaot szalufák.közé, és még 10cm a tetejére keresztbe, esetleg járható. Úgy jó.nem

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!