|
|
|
|
 |
nkarika1978
2020-08-16 14:44:49
|
95495
|
Hasonlóra.gondoltam. a 30cm 20cm üveggyaot szalufák.közé, és még 10cm a tetejére keresztbe, esetleg járható. Úgy jó.nem |
|
A hozzászólás:
 |
Mekk Elek ezermester
2020-08-16 11:53:54
|
95494
|
Ha csendes a környék (nem kell zajszigeteléssel különösebben foglalkozni), és soha nem akarsz mászkálni a padláson, akkor számos olcsó és jó lehetőség közül választhatsz.
Az egyik legegyszerűbb:
- gipszkarton mennyezet (esetleg OSB)
- párazáró fóia
- 30 centi olcsó üveggyapot
- jól szellőző padlástér
Az elektromos (és pl szellőző) csövek a gipszkarton és a fólia KÖZÖTT fussanak, ezért jó erős fóliát alkalmaznék (0,2 mm vastagság) amit nehéz véletlenül kiszakítani.
És 4 méter széleset, hogy keveset kelljen ragasztani. |
|
Előzmény:
 |
nkarika1978
2020-08-16 10:01:31
|
95493
|
Sziasztok!
Téglaház építésbe kezdtem de könnyűszerkezetes födémmel. Kérdés ki mit javasol rétegrendnek a födémbe? Tetőtér beépítés nem lesz, egy szintes lakóházról beszélünk. Köszönöm! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|