Keresés

Részletes keresés

nkarika1978 Creative Commons License 2020-08-16 14:44:49 95495

Hasonlóra.gondoltam. a 30cm 20cm üveggyaot szalufák.közé, és még 10cm a tetejére keresztbe, esetleg járható. Úgy jó.nem

A hozzászólás:
Mekk Elek ezermester Creative Commons License 2020-08-16 11:53:54 95494

Ha csendes a környék (nem kell zajszigeteléssel különösebben foglalkozni), és soha nem akarsz mászkálni a padláson, akkor számos olcsó és jó lehetőség közül választhatsz.

Az egyik legegyszerűbb:

- gipszkarton mennyezet (esetleg OSB)

- párazáró fóia

- 30 centi olcsó üveggyapot

- jól szellőző padlástér

Az elektromos (és pl szellőző) csövek a gipszkarton és a fólia KÖZÖTT fussanak, ezért jó erős fóliát alkalmaznék (0,2 mm vastagság) amit nehéz véletlenül kiszakítani.

És 4 méter széleset, hogy keveset kelljen ragasztani.

Előzmény:
nkarika1978 Creative Commons License 2020-08-16 10:01:31 95493

Sziasztok! 

Téglaház építésbe kezdtem de könnyűszerkezetes födémmel. Kérdés ki mit javasol rétegrendnek a födémbe? Tetőtér beépítés nem lesz, egy szintes lakóházról beszélünk. Köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!