Keresés

Részletes keresés

gazaa Creative Commons License 2020-08-14 23:57:09 96542

Viszont az mindig az ajtó előtt van, télen-nyáron. Az elhúzhatós csak akkor, amikor kell. Mi romlik el az elhúzhatóban?

Pliszéről mi a vélemény? 

A hozzászólás:
Draganovic Creative Commons License 2020-08-14 20:52:56 96540

Oldalra húzható tönkre megy a nyitható mágneses az bírja 30 ezer Ft. 

Előzmény:
gazaa Creative Commons License 2020-08-14 11:55:18 96533

Szúnyoghálót szeretnék az erkélyajtókra, ezek két ill. háromszárnyasok.

Kaptam ajánlatokat pliszés és oldalra elhúzható "hagyományos" megoldásra is. Mind rohadt drága, de az előbbi még inkább.
Melyik megoldást a javasolt inkább?

Köszönöm! 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!