|
|
|
|
 |
gazaa
2020-08-14 23:57:09
|
96542
|
Viszont az mindig az ajtó előtt van, télen-nyáron. Az elhúzhatós csak akkor, amikor kell. Mi romlik el az elhúzhatóban?
Pliszéről mi a vélemény? |
|
A hozzászólás:
 |
Draganovic
2020-08-14 20:52:56
|
96540
|
Oldalra húzható tönkre megy a nyitható mágneses az bírja 30 ezer Ft. |
|
Előzmény:
 |
gazaa
2020-08-14 11:55:18
|
96533
|
Szúnyoghálót szeretnék az erkélyajtókra, ezek két ill. háromszárnyasok.
Kaptam ajánlatokat pliszés és oldalra elhúzható "hagyományos" megoldásra is. Mind rohadt drága, de az előbbi még inkább. Melyik megoldást a javasolt inkább?
Köszönöm! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|