|
|
|
|
 |
Töck Jenő
2020-08-13 19:44:41
|
96526
|
"A mostani erkélyről felfele kellene egy-két lépcsőt menni hozzá."
Mivel a vas fölülre kell, nem szerencsés megoldás. |
|
A hozzászólás:
 |
halaloszto
2020-08-13 14:17:10
|
96525
|
Ha csinál egy nagy betonlemezt, ami az előszoba teljes tetejét befedi és ellensúlyként szolgál a kilógó részhez, az mennyire elvetemült?
A mostani erkélyről felfele kellene egy-két lépcsőt menni hozzá.
Nagyon laikus vagyok, de nem bírtam ki hogy ne kérdezzem meg.
Vajk |
|
Előzmény:
 |
Töck Jenő
2020-08-13 13:07:38
|
96523
|
Nem lesz olcsó még oszloppal sem. Oszlop nélkül gyakorlatilag csak komoly bontásokkal lehet megoldani, mert konzolként fog működni és a vasait jó mélyen hátra kell horgonyozni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|