Keresés

Részletes keresés

Töck Jenő Creative Commons License 2020-08-13 19:44:41 96526

"A mostani erkélyről felfele kellene egy-két lépcsőt menni hozzá."

 

Mivel a vas fölülre kell, nem szerencsés megoldás.

A hozzászólás:
halaloszto Creative Commons License 2020-08-13 14:17:10 96525

Ha csinál egy nagy betonlemezt, ami az előszoba teljes tetejét befedi és ellensúlyként szolgál a kilógó részhez, az mennyire elvetemült?

A mostani erkélyről felfele kellene egy-két lépcsőt menni hozzá.

 

Nagyon laikus vagyok, de nem bírtam ki hogy ne kérdezzem meg.

 

Vajk

Előzmény:
Töck Jenő Creative Commons License 2020-08-13 13:07:38 96523

Nem lesz olcsó még oszloppal sem. Oszlop nélkül gyakorlatilag csak komoly bontásokkal lehet megoldani, mert konzolként fog működni és a vasait jó mélyen hátra kell horgonyozni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!