Keresés

Részletes keresés

egypasi68 Creative Commons License 2020-08-20 08:42:50 346

Csak 1 vélemény.

A falak mellett úgy sem mászkálsz. Szerintem rárakhatod csak ragaszd le a bitumenes lemezt is. Max azzal lesz problémád hogy ott magasabb lesz. Erre figyelj mert ha polcot teszel a fal mellé akkor bedőlhetnek.

A hozzászólás:
tronik Creative Commons License 2020-08-13 10:37:34 345

Sziasztok!

 

A garázs szerelőbetonját szeretném burkolni 30x30-as greslappal, de a falak alatt kb. 10 centire kilóg a GV3 szigetelőlemez. Erre gondolom nem szabad burkolni, mert nem tapad rá a csemperagasztó. Vagy igen? Arra gondoltam, hogy 2-3 centire visszavágom a GV35 lemezt, és akkor csak kis részén érintkezne. Illetve alatta lévő tapadóhidat, és a kátrányt nem kellene valamivel letakarítani a betonról? Van flexre betoncsiszolóm, és azzal kicsit felmarhatnám. Köszönöm a segítséget!  :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!