|
|
|
|
 |
egypasi68
2020-08-20 08:42:50
|
346
|
Csak 1 vélemény.
A falak mellett úgy sem mászkálsz. Szerintem rárakhatod csak ragaszd le a bitumenes lemezt is. Max azzal lesz problémád hogy ott magasabb lesz. Erre figyelj mert ha polcot teszel a fal mellé akkor bedőlhetnek. |
|
A hozzászólás:
 |
tronik
2020-08-13 10:37:34
|
345
|
Sziasztok!
A garázs szerelőbetonját szeretném burkolni 30x30-as greslappal, de a falak alatt kb. 10 centire kilóg a GV3 szigetelőlemez. Erre gondolom nem szabad burkolni, mert nem tapad rá a csemperagasztó. Vagy igen? Arra gondoltam, hogy 2-3 centire visszavágom a GV35 lemezt, és akkor csak kis részén érintkezne. Illetve alatta lévő tapadóhidat, és a kátrányt nem kellene valamivel letakarítani a betonról? Van flexre betoncsiszolóm, és azzal kicsit felmarhatnám. Köszönöm a segítséget! :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|