Keresés

Részletes keresés

Apa1219 Creative Commons License 2020-08-14 21:01:05 96541

Azért a nevében benne van hogy szerelő beton .

Azért lóg ki a G V mert  elvileg telibe kellene a betont  GV zni.

Majd lebetonozni .

Ha a GV  egy szintbe van a külső terepszintel vagy még lejjebb van , akkor a víz beszívároghat.Illetve ha nincs folytatva telibe a szerelőbeton Gv zése akkor inkább ezzel foglalkozz .

Akkor ne lapozz!.

De ha nagyon akarod akkor csak le kell vágni a faltövébe a GVt. Mert valóban semmi nem ragad rá ...

 

De burkolás után imádkozz hogy ne legyen talajvíz!

 

A hozzászólás:
tronik Creative Commons License 2020-08-13 09:38:56 96519

Sziasztok!

 

A garázs szerelőbetonját szeretném burkolni 30x30-as greslappal, de a falak alatt kb. 10 centire kilóg a GV3 szigetelőlemez. Erre gondolom nem szabad burkolni, mert nem tapad rá a csemperagasztó. Vagy igen? Arra gondoltam, hogy 2-3 centire visszavágom a GV35 lemezt, és akkor csak kis részén érintkezne. Illetve alatta lévő tapadóhidat, és a kátrányt nem kellene valamivel letakarítani a betonról? Van flexre betoncsiszolóm, és azzal kicsit felmarhatnám. Köszönöm a segítséget! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!