|
|
|
|
 |
Apa1219
2020-08-14 21:01:05
|
96541
|
Azért a nevében benne van hogy szerelő beton .
Azért lóg ki a G V mert elvileg telibe kellene a betont GV zni.
Majd lebetonozni .
Ha a GV egy szintbe van a külső terepszintel vagy még lejjebb van , akkor a víz beszívároghat.Illetve ha nincs folytatva telibe a szerelőbeton Gv zése akkor inkább ezzel foglalkozz .
Akkor ne lapozz!.
De ha nagyon akarod akkor csak le kell vágni a faltövébe a GVt. Mert valóban semmi nem ragad rá ...
De burkolás után imádkozz hogy ne legyen talajvíz!
|
|
A hozzászólás:
 |
tronik
2020-08-13 09:38:56
|
96519
|
Sziasztok!
A garázs szerelőbetonját szeretném burkolni 30x30-as greslappal, de a falak alatt kb. 10 centire kilóg a GV3 szigetelőlemez. Erre gondolom nem szabad burkolni, mert nem tapad rá a csemperagasztó. Vagy igen? Arra gondoltam, hogy 2-3 centire visszavágom a GV35 lemezt, és akkor csak kis részén érintkezne. Illetve alatta lévő tapadóhidat, és a kátrányt nem kellene valamivel letakarítani a betonról? Van flexre betoncsiszolóm, és azzal kicsit felmarhatnám. Köszönöm a segítséget! :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|