Keresés

Részletes keresés

Töck Jenő Creative Commons License 2020-08-13 09:21:06 96516

"A futó kötéshez (kb. 14 cm) nem kell oszlop?? "

Attól függ, hogy milyen magas.

A hozzászólás:
sylvanus67 Creative Commons License 2020-08-13 09:19:13 96515

A mérete pontosabban 29  x  14,5 x 6.5 cm,

 

NEM, NEM, NEM. 

A mérete az amit már egyszer leirtam. Mégpedig annak mindenféle variációja ám. 

Ertsd: 13,5x29 tol, 14,5x27-ig mindenféle. 

 

Ez valami kézi gyártás lehetett. 

 

A futó kötéshez (kb. 14 cm) nem kell oszlop?? 

Előzmény:
Dunit2 Creative Commons License 2020-08-12 18:56:07 96504

 Kitűnő kerítésnek, ha fagyálló.  A régi téglák nagyjából fagyállóak.

Kb. 75 -80  éve gyártották utoljára.  A mérete pontosabban 29  x  14,5 x 6.5 cm, a kisméretű tégla már a 20 -as évek közepén megjelent  .. a kettő  kb. 20 évig együtt futott.

 

 

 Kerítésnek megteszi a futó sor is, azaz 14 cm vastag, sőt az ügyesebbek akár katona kötésbe is rakhatják, akkor 6.5 cm lesz a fal vastagsága ... igaz ilyenkor 2, 5 m -enként beton oszlopos kellenek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!