Keresés

Részletes keresés

Beer Monster Creative Commons License 2020-08-14 00:33:51 96527

Miket akart kihagyni a kőműves?

Töck Jenő Creative Commons License 2020-08-13 08:12:30 96511

Ha valakinek hiányzik az a 150 Ft. (van ilyen) az ne egy 120m2-es romhalmazt építsen, hanem egy 118m2-es becsületes épületet. El nem hiszem, hogy az az egy-két m2 miatt nem lesz lakható a ház. Sajnos sokszor a szomszédra hallgatnak (nem kell az, minek, az enyém sem úgy épült, mégse dűlt össze). Azt már a szomszéd nem mondja, hogy vizes/összerepedezett a háza. Talán nem is tudja, hogy másképp is lehet építeni... Minimális felárért. Ha nincs annyi pénze (van ilyen), akkor építsen két ütemben. De erre már tervezni kell a házat, nem biztos, hogy a kőművesre kell hallgatni. A kőműves nagyon jól ismeri azt amit már sokszor csinált, de újdonsággal már más a helyzet. Meg azt is tudja, hogy neki mi a legkönnyebb és leggyorsabb...

A hozzászólás:
Töck Jenő Creative Commons License 2020-08-13 07:54:41 96510

Sajnos nem erről van szó. Sokszor filléres(!) tételeken spórolnak. Ez később (legtöbbször) nagyon sokba fog kerülni. Amikor a házamat építettem annak idején a kőműves nem értette, hogy bizonyos dolgok minek kellenek a házba, jó az anélkül is. 15millós (annak idején) házból (szerinte) ki lehetett volna spórolni 150e. Ft.-ot. 1 (egy) százalék...

Előzmény:
1stOne Creative Commons License 2020-08-12 22:59:23 96507

Mi sajnos itt nem élünk olyan jól, mint ti Romániában :-(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!