Keresés

Részletes keresés

topikolos Creative Commons License 2020-08-13 07:20:03 96509

Mindenképpen oldd meg, hogy teljesen sík legyen, ha kell csiszold, aztán tegyél rá aljzatkiegyenlítőt, ha nem akarod hallgatni utána évekig a parketta nyekergését. Én sajnos hallgatom...

A hozzászólás:
sequelguru Creative Commons License 2020-08-12 23:21:50 96508

Sziasztok,

 

laminált parkettát tennék le esztrich aljzatra.

Ahogy nézem, a sarkoknál, és a falak mentén elég sok helyen 3-4mm-rel magasabb a beton mint kéne sajnos. másutt egész sík a dolog, de a falak mentén 5-10cm sávban magasabb, "felkunkorodik". Kell-e nekem ezzel foglalkoznom? A padlófűtéshez való alátétlemez 1.1mm "aljzatkiegyenlítést" ígér, a parketta leírásában méterenként 1mm eltérést enged meg. A gyakorlatban okoz ez nekem majd problémát?

 

Ha ezt rendbe kéne tenni, mi arra a jó házilagos módszer? KÉzi véséssel próbálkoztam, de utána azért azt el kéne glettelni (csemperagasztó jó lehet?).

Kacérkodok flexes betoncsiszolással - az alkalmas lehet ennek a javítására, vagy felejtsem el?

Ti mit tennétek?

 

Köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!