Keresés

Részletes keresés

Töck Jenő Creative Commons License 2020-08-13 07:54:41 96510

Sajnos nem erről van szó. Sokszor filléres(!) tételeken spórolnak. Ez később (legtöbbször) nagyon sokba fog kerülni. Amikor a házamat építettem annak idején a kőműves nem értette, hogy bizonyos dolgok minek kellenek a házba, jó az anélkül is. 15millós (annak idején) házból (szerinte) ki lehetett volna spórolni 150e. Ft.-ot. 1 (egy) százalék...

A hozzászólás:
1stOne Creative Commons License 2020-08-12 22:59:23 96507

Mi sajnos itt nem élünk olyan jól, mint ti Romániában :-(

Előzmény:
sr1 Creative Commons License 2020-08-12 19:04:06 96506

Utalom mar ezt a fillerbaszast ami itt folyik. Hogy a francba van az, hogy itt senki nem kepes annyi penzt keresni, hogy megfizessen valaki es megcsinalja a munkat rendesen.

 

 

Ha automat elviszem szakszervizbe megvagnak, de kemenyen, mert nem egy kisauto. Na es, mi ezzel a problema?... .  Van aki ert hozz, ezt tanulta, ezzel keresi a kenyeret. Ha van a majom, akkor legyen banan is.

 

Fel tegalas fal nem all meg, csak ha oszlopokat es koszorukarat hasznalsz, kidol ha nekidolok. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!