|
|
|
|
 |
Töck Jenő
2020-08-13 07:54:41
|
96510
|
Sajnos nem erről van szó. Sokszor filléres(!) tételeken spórolnak. Ez később (legtöbbször) nagyon sokba fog kerülni. Amikor a házamat építettem annak idején a kőműves nem értette, hogy bizonyos dolgok minek kellenek a házba, jó az anélkül is. 15millós (annak idején) házból (szerinte) ki lehetett volna spórolni 150e. Ft.-ot. 1 (egy) százalék... |
|
A hozzászólás:
 |
1stOne
2020-08-12 22:59:23
|
96507
|
Mi sajnos itt nem élünk olyan jól, mint ti Romániában :-( |
|
Előzmény:
 |
sr1
2020-08-12 19:04:06
|
96506
|
Utalom mar ezt a fillerbaszast ami itt folyik. Hogy a francba van az, hogy itt senki nem kepes annyi penzt keresni, hogy megfizessen valaki es megcsinalja a munkat rendesen.
Ha automat elviszem szakszervizbe megvagnak, de kemenyen, mert nem egy kisauto. Na es, mi ezzel a problema?... . Van aki ert hozz, ezt tanulta, ezzel keresi a kenyeret. Ha van a majom, akkor legyen banan is.
Fel tegalas fal nem all meg, csak ha oszlopokat es koszorukarat hasznalsz, kidol ha nekidolok. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|