|
|
|
|
 |
(.) (.) Gibson
2020-08-12 20:39:40
|
1115
|
Mancs kutyával és gazdájával voltam közös keresésen, kutya jelezte, a keresett kisgyerek életben van .
A mentőcsapatunkat be sem engedték a területre , minden köcsög szerv magának akarta a dicsőséget , a plecsnit, pénzjutalmat, hírnevet .
A kisfiú meghalt, kihűt a szervezete .
Bányatavaknál történt , ezt elfelejtettem leírni .
A kisfiú eltévedt, levette a kis ruháit, szépen összehajtogatta, úgy próbált hazaindulni keresztül a mocsaras részen . |
|
A hozzászólás:
 |
Wilbur2
2020-08-12 20:31:13
|
1113
|
"Egyik pelda olyan mint a masik, a katasztrofasok viszont eloirasok alapjan dolgoznak,"
akkor ezek szerint lesz egyértelmű felelős is, hiszen valaki vagy hülyeséget írt le, vagy rosszul hajtotta végre..
(olyanra gondolni sem merek, hogy valaki megtiltotta szakirányú(bb), (civil) mentőcsapat bevonását, hiszen az emberélet nem játék)
|
|
Előzmény:
 |
pert2
2020-08-12 19:45:07
|
1111
|
Egyik pelda olyan mint a masik, a katasztrofasok viszont eloirasok alapjan dolgoznak, viz alatt johetnek a buvarok, levegoben meg a legimentok. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|