|
|
|
|
 |
Mekk Elek ezermester
2020-08-11 11:43:17
|
95477
|
Oda nem muszáj a hőszigetelés mögé extra párazárás, a fürdőszoba padlója+födém eléggé párazáró magában is.
Nem biztos, hogy jó ötlet mennyezetre csupasz gyapotot tenni, véletlenül hozzáérsz valamivel és hullik a nyakadba a szúrós törmelék. Én tennél az aljára valamilyen páraÁTERESZTŐ anyagú védőréteget, de inkább polisztirolt alkalmaznék, arra nem kell védőréteg és attól nem vakarózok, ha egy tábla a nyakamba esik :) |
|
A hozzászólás:
 |
kovacsszabi
2020-08-11 10:30:47
|
95476
|
Sziasztok! Pincefödémet szeretnék kőzetgyapottal szigetelni. A pince felette fürdőszoba van. Kell födémre vagy a gyapotra párazáró fóliát raknom? Köszönöm!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|