Keresés

Részletes keresés

Mekk Elek ezermester Creative Commons License 2020-08-11 11:43:17 95477

Oda nem muszáj a hőszigetelés mögé extra párazárás, a fürdőszoba padlója+födém eléggé párazáró magában is.

Nem biztos, hogy jó ötlet mennyezetre csupasz gyapotot tenni, véletlenül hozzáérsz valamivel és hullik a nyakadba a szúrós törmelék. Én tennél az aljára valamilyen páraÁTERESZTŐ anyagú védőréteget, de inkább polisztirolt alkalmaznék, arra nem kell védőréteg és attól nem vakarózok, ha egy tábla a nyakamba esik :)

A hozzászólás:
kovacsszabi Creative Commons License 2020-08-11 10:30:47 95476

Sziasztok! Pincefödémet szeretnék kőzetgyapottal szigetelni. A pince felette fürdőszoba van. Kell födémre vagy a gyapotra párazáró fóliát raknom? Köszönöm! 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!