|
|
|
|
 |
Beer Monster
2020-08-10 11:32:43
|
96475
|
Én talán inkább két védőcsövet tennék be, az egyikbe egy kábelt a porszívónak, a másikba pedig egy 1 mm-es horganyzott kerítésdrótot behúzónak. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2020-08-10 11:00:48
|
96474
|
Lehet, de a 6-os az 25A -ig jó, az három fázison 17kW, ami nem kevés. A jelenlegi villanyautós fogyasztásokkal saccolva 1.5 óra alatt 100km töltődik. |
|
Előzmény:
 |
Beer Monster
2020-08-09 19:30:47
|
96473
|
Csak lehet, hogy nem 6-os fog kelleni, hanem valami gyorstöltőhöz vagy kondenzátorhoz vastagabb. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|