Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2020-08-10 11:00:48 96474

Lehet, de a 6-os az 25A -ig jó, az három fázison 17kW, ami nem kevés. A jelenlegi villanyautós fogyasztásokkal saccolva 1.5 óra alatt 100km töltődik.

A hozzászólás:
Beer Monster Creative Commons License 2020-08-09 19:30:47 96473

Csak lehet, hogy nem 6-os fog kelleni, hanem valami gyorstöltőhöz vagy kondenzátorhoz vastagabb.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2020-08-09 17:04:51 96472

Ha van már benne drót akkor nem évek múlva derül ki hogy mégsem lehet végigfűzni, meg nem akkor kell megint kibontani a kapcsolószekrényt a házban, és nem utolsó sorban jó ha ott van a konnektor a kocsi mellett, ha valamit szerelni kell, vagy télen melegíteni, vagy akkut tölteni. Persze ezekre elég lenne vékonyabb is, de annyira nem drága a vastagabb, hogy ne érje meg megúszni a sok évvel későbbi újra szerelést.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!