|
|
|
|
 |
Beer Monster
2020-08-09 19:30:47
|
96473
|
Csak lehet, hogy nem 6-os fog kelleni, hanem valami gyorstöltőhöz vagy kondenzátorhoz vastagabb. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2020-08-09 17:04:51
|
96472
|
Ha van már benne drót akkor nem évek múlva derül ki hogy mégsem lehet végigfűzni, meg nem akkor kell megint kibontani a kapcsolószekrényt a házban, és nem utolsó sorban jó ha ott van a konnektor a kocsi mellett, ha valamit szerelni kell, vagy télen melegíteni, vagy akkut tölteni. Persze ezekre elég lenne vékonyabb is, de annyira nem drága a vastagabb, hogy ne érje meg megúszni a sok évvel későbbi újra szerelést. |
|
Előzmény:
 |
Beer Monster
2020-08-09 15:25:26
|
96470
|
"A drótot akkor is kiépíteném ha ma még nincs meg sem az autó sem a szükséges teljesítmény az áramszolgáltatótól"
Mennyiből jobb betenni a drótot, mint a védőcsövet elhelyezni, amibe később húzható drót? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|