Keresés

Részletes keresés

Beer Monster Creative Commons License 2020-08-09 19:30:47 96473

Csak lehet, hogy nem 6-os fog kelleni, hanem valami gyorstöltőhöz vagy kondenzátorhoz vastagabb.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2020-08-09 17:04:51 96472

Ha van már benne drót akkor nem évek múlva derül ki hogy mégsem lehet végigfűzni, meg nem akkor kell megint kibontani a kapcsolószekrényt a házban, és nem utolsó sorban jó ha ott van a konnektor a kocsi mellett, ha valamit szerelni kell, vagy télen melegíteni, vagy akkut tölteni. Persze ezekre elég lenne vékonyabb is, de annyira nem drága a vastagabb, hogy ne érje meg megúszni a sok évvel későbbi újra szerelést.

Előzmény:
Beer Monster Creative Commons License 2020-08-09 15:25:26 96470

"A drótot akkor is kiépíteném ha ma még nincs meg sem az autó sem a szükséges teljesítmény az áramszolgáltatótól"

 

Mennyiből jobb betenni a drótot, mint a védőcsövet elhelyezni, amibe később húzható drót?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!