|
|
|
|
 |
Törölt nick
2020-08-09 17:04:51
|
96472
|
Ha van már benne drót akkor nem évek múlva derül ki hogy mégsem lehet végigfűzni, meg nem akkor kell megint kibontani a kapcsolószekrényt a házban, és nem utolsó sorban jó ha ott van a konnektor a kocsi mellett, ha valamit szerelni kell, vagy télen melegíteni, vagy akkut tölteni. Persze ezekre elég lenne vékonyabb is, de annyira nem drága a vastagabb, hogy ne érje meg megúszni a sok évvel későbbi újra szerelést. |
|
A hozzászólás:
 |
Beer Monster
2020-08-09 15:25:26
|
96470
|
"A drótot akkor is kiépíteném ha ma még nincs meg sem az autó sem a szükséges teljesítmény az áramszolgáltatótól"
Mennyiből jobb betenni a drótot, mint a védőcsövet elhelyezni, amibe később húzható drót? |
|
Előzmény:
 |
C20NE
2020-08-06 12:34:56
|
96418
|
De, ha méretezted! Szerintem ezek a villanyos ördögszekerek terjedni fognak a töltésük meg igencsak energia igényes. 3x32A-t ad a szolgáltató különösebb macera nélkül, azt 6-os dróttal ki kell vinni a garázsba. A drótot akkor is kiépíteném ha ma még nincs meg sem az autó sem a szükséges teljesítmény az áramszolgáltatótól mert nem 2 évre építkezik senki.
-szerintem!- |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|