|
|
|
|
 |
Draganovic
2020-08-09 17:03:14
|
96471
|
Fedett terasz eső nem éri, déli oldal a nap sokáig éri |
|
A hozzászólás:
 |
JAMIE222
2020-08-09 08:52:56
|
96457
|
Nem olyan régen volt ez téma, hogy mindenfajta ragasztott lap feljön előbb-utóbb ( szvsz. ha nincs felette tető és éri a csapadék). HA jól csinálják, 10 évig is jó lehet, ha spórolósan, akkor 3-4 év után is felválik. |
|
Előzmény:
 |
Draganovic
2020-08-09 08:39:53
|
96456
|
Sziasztok adott egy terasz ami déli oldalú
Rétegrend
Föld 1 méter mély beton alap vasalva
35 - ös zsalu tégla 1 méter magasan, vasalva betonozva.
Benne 12 köbméter salak.
Azon 15 cm beton tálca vasalva.
Ezt szeretném gress lappal leburkolni.
Melyin kültéri flexi ragasztót használjak hogy ne faggyon fel?
Van valami teknikája?
4 cm lábazati szigetelés van körben. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|