Keresés

Részletes keresés

JAMIE222 Creative Commons License 2020-08-09 08:52:56 96457

Nem olyan régen volt ez téma, hogy mindenfajta ragasztott lap feljön előbb-utóbb ( szvsz. ha nincs felette tető és éri a csapadék). HA jól csinálják, 10 évig is jó lehet, ha spórolósan, akkor 3-4 év után is felválik.

A hozzászólás:
Draganovic Creative Commons License 2020-08-09 08:39:53 96456

Sziasztok adott egy terasz ami déli oldalú 

Rétegrend 

Föld 1 méter mély beton alap vasalva

35 - ös zsalu tégla 1 méter magasan, vasalva betonozva. 

Benne 12 köbméter salak. 

Azon 15 cm beton tálca vasalva.

 

Ezt szeretném gress lappal leburkolni. 

 

Melyin kültéri flexi ragasztót használjak hogy ne faggyon fel?

Van valami teknikája?

 

4 cm lábazati szigetelés van körben. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!