|
|
|
|
 |
Dunit2
2020-08-08 08:44:27
|
96446
|
Nos ha rendel valaki valamit , akkor elmondja a mesternek mit szeretne, megkérdezi, hogy megtudja e csinálni, ha rábólint akkor kérdezi, hogy mennyiért és hogy mikorra.
Majd szerződik, szóban, írásban.
Na ez legtöbbször nem jön létre.
A lent leírt ablakok javítására adtam volna 15 eft/ablak, ha többet kértek volna , akkor inkább új modern műa. ablak.
Azok is kijöttek volna ennyiből. |
|
 |
BözsiBözsi
2020-08-08 08:36:22
|
96445
|
Kicsit elnagyolt a kérdésed műszaki oldala...
De az összeg így is nagynak tűnik.
Nem is kicsit.
Persze mint írtam látni kéne mert így nem túl vagyis nem túl érthető a leírás.
Nekem még sosem sikerült ilyen nagy áron megjavítanom 4 db ablakot. |
|
A hozzászólás:
 |
-laller-
2020-08-08 08:23:48
|
96444
|
Srácok most mondjátok meg normális ez? Ablak javítás, hogy záródjon rendesen, régi belvárosi jó nagy, szerintem két méter magas, nyílásonként két duplaszárnyú ablak, felette félkör alakú nyitható üveg. Magához az ablakhoz gyakorlatilag nem nyúltak, csak a középső függőleges vastag lécet, amit nem tudom hogy hívnak, de azon van a zárszerkezet, azt cserélték nyers fára, új zárat kapott és mindenhol megcsinálták a gumi szigetelést. Ja még kapott két vízvetőt.
Fenti ablakból volt kettő és volt még két normál méretű ablak, szintén dupla de nem volt felette félkör alakú cucc.
Ezért kértek 442.000 Ft ot. Külföldön élő idős hölgy ismerősöm rendelte meg és nem kérdezett meg előtte. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|