|
|
|
|
 |
Házas Ember
2020-08-07 12:49:04
|
96438
|
Egy épülethez toldott előtetőt pici ráfordítással elég szépre meg lehet csinálni. Egy kis apácarács ide, egy kis faragott oszlop oda, egy kis hangulatvilágítás amoda, egy kis kövekkel kirakott aljzat máshova és mindjárt nagyon esztétikus az előtető.
A házzal egy magasságú, gót fatemplom méretű hodály meg messziről lehet, hogy szép, de közelről egy nagy monstrum, aminek a belterét nem is biztos, hogy ki lehet használni. |
|
 |
marton92
2020-08-07 12:16:42
|
96436
|
Például szerintem sem.
Mert ha én még 8-10 méterrel meghosszabbítom azt a tető, nekem totál ilyen istálló kinézete lenne.
Ez már az ízlések és pofonok kategóriája. Nekem nem csúnya az hogy ha egy kisebb méretű épület tovább van húzva hátrafelé.
Ja és az anyagiakra már ne is térjünk ki. Ahogy más építős csoportokba is olvasom, rengeteg ember el van itt tévedve hogy egy átlag embernek mennyi lóvéja van egy ilyen ház felépítésére. ha már ilyen 350.000-450.000Ft/m2 áron építenek, el lehet képzelni mennyi a vége egy ilyen "hosszú" háznak. Én nem örököltem, nincs lakásom, a szüleim nem milliomosok. Gyakorlatilag a nulláról kell indulni. Persze el lehet szállni mindennel, de kicsit gondoljatok már bele hogy mi mennyibe kerül a mai világba... |
|
A hozzászólás:
 |
Töck Jenő
2020-08-07 11:53:59
|
96435
|
"meg szerintem szebb se lenne"
Szerinted nem... |
|
Előzmény:
 |
Házas Ember
2020-08-07 10:59:02
|
96434
|
Jó mélyre rakd el :-)
Ez neked nem túl jó megoldás, ezt terveztetni kellene a házzal együtt, jó drága lenne a kivitelezése is, meg szerintem szebb se lenne, mint a te eredeti elképzelésed. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|