Keresés

Részletes keresés

Töck Jenő Creative Commons License 2020-08-07 11:53:59 96435

"meg szerintem szebb se lenne"

 

Szerinted nem... 

A hozzászólás:
Házas Ember Creative Commons License 2020-08-07 10:59:02 96434

Jó mélyre rakd el :-)

 

Ez neked nem túl jó megoldás, ezt terveztetni kellene a házzal együtt, jó drága lenne a kivitelezése is, meg szerintem szebb se lenne, mint a te eredeti elképzelésed.

Előzmény:
marton92 Creative Commons License 2020-08-07 07:28:57 96430

Köszi! Ezt elrakom legmélyebbre. Ha nincs más megoldás...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!