Keresés

Részletes keresés

Házas Ember Creative Commons License 2020-08-07 10:59:02 96434

Jó mélyre rakd el :-)

 

Ez neked nem túl jó megoldás, ezt terveztetni kellene a házzal együtt, jó drága lenne a kivitelezése is, meg szerintem szebb se lenne, mint a te eredeti elképzelésed.

A hozzászólás:
marton92 Creative Commons License 2020-08-07 07:28:57 96430

Köszi! Ezt elrakom legmélyebbre. Ha nincs más megoldás...

Előzmény:
sr1 Creative Commons License 2020-08-06 23:51:41 96429

Teljesen torz az elképzsésed. Adja magát, hogy a tetőt megnyújtod és két combos oszlopra felszerelsz egy szelement- arra egy oszlopocskát, a talp és a csúcs szelement meghosszabítod - becsapolod az oszlopokon fekvő szelemenbe és az oszlopba és a héjazatnak azt használod, ami a házon van.  

A szarvazatot ledeszkázod felülről, alulról a szarufaközöket lambériázod és csatornát is szerelsz az ereszre. 

Persze meg kell oldani a sarkok kimerevítését is. 

Ezt a terv színtjén meg kell oldani.  

Másképp olyan csúnya lesz, hogy a új házad értékét csökkenti.  

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!