|
|
|
|
 |
Házas Ember
2020-08-07 10:59:02
|
96434
|
Jó mélyre rakd el :-)
Ez neked nem túl jó megoldás, ezt terveztetni kellene a házzal együtt, jó drága lenne a kivitelezése is, meg szerintem szebb se lenne, mint a te eredeti elképzelésed. |
|
A hozzászólás:
 |
marton92
2020-08-07 07:28:57
|
96430
|
Köszi! Ezt elrakom legmélyebbre. Ha nincs más megoldás... |
|
Előzmény:
 |
sr1
2020-08-06 23:51:41
|
96429
|
Teljesen torz az elképzsésed. Adja magát, hogy a tetőt megnyújtod és két combos oszlopra felszerelsz egy szelement- arra egy oszlopocskát, a talp és a csúcs szelement meghosszabítod - becsapolod az oszlopokon fekvő szelemenbe és az oszlopba és a héjazatnak azt használod, ami a házon van.
A szarvazatot ledeszkázod felülről, alulról a szarufaközöket lambériázod és csatornát is szerelsz az ereszre.
Persze meg kell oldani a sarkok kimerevítését is.
Ezt a terv színtjén meg kell oldani.
Másképp olyan csúnya lesz, hogy a új házad értékét csökkenti. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|