Keresés

Részletes keresés

marton92 Creative Commons License 2020-08-07 07:28:57 96430

Köszi! Ezt elrakom legmélyebbre. Ha nincs más megoldás...

A hozzászólás:
sr1 Creative Commons License 2020-08-06 23:51:41 96429

Teljesen torz az elképzsésed. Adja magát, hogy a tetőt megnyújtod és két combos oszlopra felszerelsz egy szelement- arra egy oszlopocskát, a talp és a csúcs szelement meghosszabítod - becsapolod az oszlopokon fekvő szelemenbe és az oszlopba és a héjazatnak azt használod, ami a házon van.  

A szarvazatot ledeszkázod felülről, alulról a szarufaközöket lambériázod és csatornát is szerelsz az ereszre. 

Persze meg kell oldani a sarkok kimerevítését is. 

Ezt a terv színtjén meg kell oldani.  

Másképp olyan csúnya lesz, hogy a új házad értékét csökkenti.  

Előzmény:
marton92 Creative Commons License 2020-08-06 13:34:38 96422

Az 5,4 méter közepét is alá tudnám támasztani ha arra gondoltál.

 

 

Nem tudom hogy szükséges-e. Ha igen,akkor is sima ügy. Hely van rá.

 

Ez a hajlásszög tényleg necces, de nincs más lehetőség. Még így is jó lenne a 2,1-es méreten növelni, de az necces.

Cserép helyett valami másban kell gondolkodni...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!