Keresés

Részletes keresés

helenelem Creative Commons License 2020-08-07 10:45:18 2162

Először definiáld, hogy mi a szerelem.

 

teccik a másik valamiért. csak úgy. nem akadok fenn a dolgain, elviselem azt, amit egyébként pl undorítónak tartanék. plusz független, nem unalmas, nem ismételgeti önmagát, nem gyenge, de ha gyenge is, egyedül megoldja magának, mindenesetre nem tőlem várja a megoldást. amellett együttérző, kedves, egyáltalán nem önző, csak egészséges módon. kész csoda, hogy együtt maradunk, mert a másik félnek is ilyennek kell lennie. na ez esélyesen szerelem. a többi, ettől kevesebb, az az, amit te is megéltél. igények kölcsönös beleprojektálása a másik, egészen más személybe. idő kérdése mikor derül ki az igazság, de biztos ki fog derülni.

az igazi szerelemben nincsenek igényeid a másikkal szemben, csak megtörténik. és az sem zavar, ha vége, mert anélkül is teljes vagy. ha elmúlik a szerelem, lesz más jó érzésed helyette, nem lesz hiányérzeted. 

 

 

A hozzászólás:
serloc Creative Commons License 2020-08-06 22:51:41 2161

Először definiáld, hogy mi a szerelem.

 

Én az exnejemmel több mint tíz évig úgy szexeltem, hogy ő nem is az volt aminek hittem. Köze nem volt hozzá, kicsit sem. Én azt hittem szerelmes vagyok belé, miközben köze nem volt a szerelmem célpontjához.

Benne van a pakliban, hogy ezt ő is el tudja mondani.

Számára a pénz az isten, számomra meg nem.

 

Sok keresztény nem ért egy pontot se a Bibliából, nekik a pénz az istenük.

Azt hiszik, hogy a kereszténység pénz, nők, csillogás. képletesen szólva. Az exnejem összes bálványa ezt prédikálta.

 

Miközben az apostolok egy kivétellel kínhalált haltak. Egyedül Jánosnál ment félre a kínhalál és túlélte a forróolajat..........

Előzmény:
helenelem Creative Commons License 2020-08-06 20:24:09 2160

a szex akkor tökéletes, ha van szerelem. gondolom a mennyországban a tökéletesnél lejjebb nem adják.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!