|
|
|
|
 |
Zozo787878
2020-08-06 21:16:32
|
4089
|
Mindenképpen ,csak sajna két hetes nyaralásban van éppen.az volt az első hogy fel kerestem. |
|
A hozzászólás:
 |
van_Persil
2020-08-06 21:13:30
|
4088
|
Mindenképp beszélj a méhegészségügyi felelősöddel! Itt az interneten brmira nehéz bármit is mondani. |
|
Előzmény:
 |
Zozo787878
2020-08-06 20:54:57
|
4086
|

Helló!Tudna valaki tanácsot adni(szerintem tömlös)nem nyúlik még le nem fedett lárvák ilyenek egy pár darab,meg nyomva szétfolyik szagtalan. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|