Keresés

Részletes keresés

serloc Creative Commons License 2020-08-06 22:51:41 2161

Először definiáld, hogy mi a szerelem.

 

Én az exnejemmel több mint tíz évig úgy szexeltem, hogy ő nem is az volt aminek hittem. Köze nem volt hozzá, kicsit sem. Én azt hittem szerelmes vagyok belé, miközben köze nem volt a szerelmem célpontjához.

Benne van a pakliban, hogy ezt ő is el tudja mondani.

Számára a pénz az isten, számomra meg nem.

 

Sok keresztény nem ért egy pontot se a Bibliából, nekik a pénz az istenük.

Azt hiszik, hogy a kereszténység pénz, nők, csillogás. képletesen szólva. Az exnejem összes bálványa ezt prédikálta.

 

Miközben az apostolok egy kivétellel kínhalált haltak. Egyedül Jánosnál ment félre a kínhalál és túlélte a forróolajat..........

A hozzászólás:
helenelem Creative Commons License 2020-08-06 20:24:09 2160

a szex akkor tökéletes, ha van szerelem. gondolom a mennyországban a tökéletesnél lejjebb nem adják.

Előzmény:
serloc Creative Commons License 2020-08-06 20:13:08 2159

Szerintem csak levelezés,a  randizás, szerelem meg nincs, csak vad szex minden nap reggelig. - bocs, de a gondolataid ezt hozták ki.......

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!