|
|
|
|
 |
serloc
2020-08-06 22:51:41
|
2161
|
Először definiáld, hogy mi a szerelem.
Én az exnejemmel több mint tíz évig úgy szexeltem, hogy ő nem is az volt aminek hittem. Köze nem volt hozzá, kicsit sem. Én azt hittem szerelmes vagyok belé, miközben köze nem volt a szerelmem célpontjához.
Benne van a pakliban, hogy ezt ő is el tudja mondani.
Számára a pénz az isten, számomra meg nem.
Sok keresztény nem ért egy pontot se a Bibliából, nekik a pénz az istenük.
Azt hiszik, hogy a kereszténység pénz, nők, csillogás. képletesen szólva. Az exnejem összes bálványa ezt prédikálta.
Miközben az apostolok egy kivétellel kínhalált haltak. Egyedül Jánosnál ment félre a kínhalál és túlélte a forróolajat.......... |
|
A hozzászólás:
 |
helenelem
2020-08-06 20:24:09
|
2160
|
a szex akkor tökéletes, ha van szerelem. gondolom a mennyországban a tökéletesnél lejjebb nem adják. |
|
Előzmény:
 |
serloc
2020-08-06 20:13:08
|
2159
|
Szerintem csak levelezés,a randizás, szerelem meg nincs, csak vad szex minden nap reggelig. - bocs, de a gondolataid ezt hozták ki....... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|