Keresés

Részletes keresés

serloc Creative Commons License 2020-08-06 20:13:08 2159

Szerintem csak levelezés,a  randizás, szerelem meg nincs, csak vad szex minden nap reggelig. - bocs, de a gondolataid ezt hozták ki.......

helenelem Creative Commons License 2020-08-06 20:10:48 2158

ez tök aranyos hsz volt, bár nem volt teljesen világos számomra. de majd elolvasom még párszor. de nem bánnám, ha kifejtenéd részletesebben mire gondolsz.

pl itt: "Én még nem szabadultam meg, akkor nem is lenne semmi nehézség ebben"

 

 

 

Am fáradt vagyok mentem volna aludni most miattatok nem tudok egy darabig ugyhogy KÖSSZÉPEN!!!!

 

miért miattunk? miért nem tudsz aludni?

 

és honnan meríted amit írtál? én mindent elhiszek, úgyhogy bátran. (csak a logikázókat nem. mert többnyire tévednek)

A hozzászólás:
i want to live in my fire Creative Commons License 2020-08-06 19:58:46 2156

Én még nem szabadultam meg, akkor nem is lenne semmi nehézség ebben
Szerintem randizás, szerelem van a túlvilágon. Az ihletettségnek is van női oldala, pl az erősiti a kéz tartását (örzést?), időzitést (beleérzést), apróságokat (gyors reakciót) és a kifinomultságot, mindegyik nagyon fontosnak számit. Én úgy gyakorlok hogy földi dolgokba, számomra rokonszenves csajjal, abban próbálom meglátni a kölcsönösséget, vagyis hogy nekem tetszik, közbe róla is tudok meg dolgokat (legmagasabb legszebb csajrol). Szerintem a mennyországnak sokezerféle megjelenése van, ha szex nem lesz benne valamiféle gondolatcsere lehet, vagy különös kötődés (itt lenti tanitás miatt??). Bár ez attól függ, nem kizárt hogy csak egy magasabb tanultságú kezdeményezhet, és emiatt ő épp úgy fog kinézni, úgy tud kinézni. A mennyország is ihletettségből van, emiatt nem lehet anélkül elképzelni, és ennek is vannak fokozatai. Aztmondják ha valaki 10szer eléri az életben, az már odakerül, mind1 hogy melyik szintről van szó. Gondolom azért 10 mert annyi kell egy alapszintü elkötelezettséghez vagy emlékezéshez... A mennyben sokkal nagyobb tudás van (nem lehet hazudni), az erő (tisztaság) mögött a külső gondolatokat lehet látni struktúraként, nagy mandalaként, a csarnokokban, vagy a házadban ahol jársz minden lángoló kristályból van (mégis hétköznapian néz ki), tehát az mögött vmi tüz van ami naggyá, sürüvé tesz mindent de ott is ugyanúgy süt a nap pl. (vannak növények, szép állatok, madarak stb.) Ha a legmagasabb szinten is van olyasmi, hogy csak a nagyobb randizhat a kisebbel akkor az igazán csodálatos lehet, és rengeteg segitség lehet belőle megmagyarázhatatlan, nem-tanulható dolgokban is (de ezt nyilván nehéz kiérdemelni hisz ritka). Szexet nemtudom elképzelni, meg gyerekeket sem (ezek titkok nem tudni nehogy becsméreljék!!!) ilyenek hogy gondozás lehetséges alsóbb/köztes szintek felé (pl a növényeket), meg tanulmányozások a Törvényről (annak minden gondolata itt is közvetlen örömöt okoz), vendégek fogadása többi világbol stb. Ilyesmi lehet a Tusita, nagyon sokat dob a "statodon" ha csak egyszer megláttad és szivből jókivánságot gondoltál. Ihletettségben még ilyeneket sem gondolsz, ott csak valamit "tologatsz" és annyi, van vmi mindigteljesenmáskeretüvilágju kép (mindig másra meditálsz) és el is felejted ha elmult, nekem legalábbis.

2129# miatt én is csóró lettem

tibetiek se tudják, ma már senki sem tudja, se a helyes kinézetét, se megjeleniteni, tehát visszaigazolás sosincs (az ösztön se fogja engedni általában) okoskodók lettek novicius témákkal és hagyományokkal és magukat is esélytelennek tartják egy egész élet után arra hogy akár szolgákként vagy kisgyerekként elérjék (nem szolgaként kell bemutatni a lehetséges reinkarnációt)

Am fáradt vagyok mentem volna aludni most miattatok nem tudok egy darabig ugyhogy KÖSSZÉPEN!!!!
persze nagyon ritka az hogy a mennyországban valaki tud randizni, vagy belevinni a randizást... a legtöbben nem beszélnek róla (némelyik mennyben biztos hogy nincs, tehát nagyon sokféle világbéli megjelenése
ja amugy offtopik részben, de kit érdekel...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!