|
|
|
|
 |
belezne
2020-08-07 09:56:30
|
96433
|
Szia!
Én teszek, úgy lesz síkba a fallal. (30 cm koszorú+14 cm hőszig) |
|
A hozzászólás:
 |
DCSNZS
2020-08-06 14:59:42
|
96426
|
Szia.
A betonyp-et egyből hálózhatom és mehet a nemesvakolat, vagy arra is tegyek nikecellt? |
|
Előzmény:
 |
belezne
2020-08-04 10:39:04
|
96349
|
Szia!
Csináld magad, 10 mm-es betonyp lap két oldalt, hajlított U acél közte, rácsavarozva a lapok. Akkorát csinálsz méretben ami jó neked, kívülre ragaszthatsz hőszigetelést. Én most gyártom a sajátot, ugyanez gyáriba 6-7eft/fm lenne, így meg 800ft kábé. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|