Keresés

Részletes keresés

belezne Creative Commons License 2020-08-07 09:56:30 96433

Szia!

Én teszek, úgy lesz síkba a fallal. (30 cm koszorú+14 cm hőszig)

A hozzászólás:
DCSNZS Creative Commons License 2020-08-06 14:59:42 96426

Szia.

A betonyp-et egyből hálózhatom és mehet a nemesvakolat, vagy arra is tegyek nikecellt?

Előzmény:
belezne Creative Commons License 2020-08-04 10:39:04 96349

Szia!

Csináld magad, 10 mm-es betonyp lap két oldalt, hajlított U acél közte, rácsavarozva a lapok. Akkorát csinálsz méretben ami jó neked, kívülre ragaszthatsz hőszigetelést. Én most gyártom a sajátot, ugyanez gyáriba 6-7eft/fm lenne, így meg 800ft kábé.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!