|
|
|
|
 |
sr1
2020-08-06 23:51:41
|
96429
|
Teljesen torz az elképzsésed. Adja magát, hogy a tetőt megnyújtod és két combos oszlopra felszerelsz egy szelement- arra egy oszlopocskát, a talp és a csúcs szelement meghosszabítod - becsapolod az oszlopokon fekvő szelemenbe és az oszlopba és a héjazatnak azt használod, ami a házon van.
A szarvazatot ledeszkázod felülről, alulról a szarufaközöket lambériázod és csatornát is szerelsz az ereszre.
Persze meg kell oldani a sarkok kimerevítését is.
Ezt a terv színtjén meg kell oldani.
Másképp olyan csúnya lesz, hogy a új házad értékét csökkenti. |
|
A hozzászólás:
 |
marton92
2020-08-06 13:34:38
|
96422
|
Az 5,4 méter közepét is alá tudnám támasztani ha arra gondoltál.
Nem tudom hogy szükséges-e. Ha igen,akkor is sima ügy. Hely van rá.
Ez a hajlásszög tényleg necces, de nincs más lehetőség. Még így is jó lenne a 2,1-es méreten növelni, de az necces.
Cserép helyett valami másban kell gondolkodni... |
|
Előzmény:
 |
Töck Jenő
2020-08-06 13:25:33
|
96420
|
Az, hogy a 6,5m-es fesztávot megosztod az helyes. És mi lesz a másik iránnyal? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|