Keresés

Részletes keresés

oregbeatsuhanc Creative Commons License 2020-08-06 13:38:25 96423

Talán kartámaszokkal be lehet segíteni ? Bár az már zavaró lesz egy kicsit.

marton92 Creative Commons License 2020-08-06 13:34:38 96422

Az 5,4 méter közepét is alá tudnám támasztani ha arra gondoltál.

 

 

Nem tudom hogy szükséges-e. Ha igen,akkor is sima ügy. Hely van rá.

 

Ez a hajlásszög tényleg necces, de nincs más lehetőség. Még így is jó lenne a 2,1-es méreten növelni, de az necces.

Cserép helyett valami másban kell gondolkodni...

A hozzászólás:
Töck Jenő Creative Commons License 2020-08-06 13:25:33 96420

Az, hogy a 6,5m-es fesztávot megosztod az helyes. És mi lesz a másik iránnyal?

Előzmény:
marton92 Creative Commons License 2020-08-06 12:26:00 96417

Azt elfelejtettem írni hogy erre a házfalra szeretném feltenni majd a padlásfeljárót. Úgyhogy 300-320-ról nem igazán lenne jó tetőt indítani. (Ezen a ferde tetőn lenne egy kis felnyitható ajtó amin keresztül a padlásfeljárót meg lehet majd közelíteni. (Pl egy létrával)

 

Raktam fel ide még képet hogy is gondoltam ezt igazából. Ezt a középső alátámasztást mindenképpen meg szeretném csinálni.
A tető hajlásszöge nem lenne valami túl nagy. Mivel a szomszéddal határos oldalt szeretném majd felfalazni és az max 2,4 méter lehet + még max egy 20 cm-es koszorú ami 2,6 összesen. A befelé néző rész se szeretném alacsonyra tenni ezért azt első blikkre 2,1-re vettem. És mivel a támaszköz az 5,4 métert nem haladhatja meg (máskülönben engedély köteles lenne https://tetotepitek.blog.hu/2017/02/14/jogszabaly_valtozas_kivitelezesi_tervdokumentacio_szuksegessege) ezért csak kb 5 fok a leejtése a tetőnek, ami nem sok de arra is van megoldás.

 https://joteto.blog.hu/2016/11/24/igy_talaljuk_meg_a_tokeletes_fedest_a_tokeletes_tetore

Valószínűleg valami zsindely vagy hasonló lenne a tetőn.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!