|
|
|
|
 |
Beer Monster
2020-08-09 15:25:26
|
96470
|
"A drótot akkor is kiépíteném ha ma még nincs meg sem az autó sem a szükséges teljesítmény az áramszolgáltatótól"
Mennyiből jobb betenni a drótot, mint a védőcsövet elhelyezni, amibe később húzható drót? |
|
A hozzászólás:
 |
C20NE
2020-08-06 12:34:56
|
96418
|
De, ha méretezted! Szerintem ezek a villanyos ördögszekerek terjedni fognak a töltésük meg igencsak energia igényes. 3x32A-t ad a szolgáltató különösebb macera nélkül, azt 6-os dróttal ki kell vinni a garázsba. A drótot akkor is kiépíteném ha ma még nincs meg sem az autó sem a szükséges teljesítmény az áramszolgáltatótól mert nem 2 évre építkezik senki.
-szerintem!- |
|
Előzmény:
 |
sylvanus67
2020-08-06 09:39:16
|
96408
|
4-es vezeték nem jó? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|