Keresés

Részletes keresés

Beer Monster Creative Commons License 2020-08-09 15:25:26 96470

"A drótot akkor is kiépíteném ha ma még nincs meg sem az autó sem a szükséges teljesítmény az áramszolgáltatótól"

 

Mennyiből jobb betenni a drótot, mint a védőcsövet elhelyezni, amibe később húzható drót?

A hozzászólás:
C20NE Creative Commons License 2020-08-06 12:34:56 96418

De, ha méretezted! Szerintem ezek a villanyos ördögszekerek terjedni fognak a töltésük meg igencsak energia igényes. 3x32A-t ad a szolgáltató különösebb macera nélkül, azt 6-os dróttal ki kell vinni a garázsba. A drótot akkor is kiépíteném ha ma még nincs meg sem az autó sem a szükséges teljesítmény az áramszolgáltatótól mert nem 2 évre építkezik senki.

 

-szerintem!-

Előzmény:
sylvanus67 Creative Commons License 2020-08-06 09:39:16 96408

4-es vezeték nem jó?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!