Keresés

Részletes keresés

thoughts Creative Commons License 2020-08-06 11:12:46 2155

ez legyen a Legnagyobb bajunk! (:

A hozzászólás:
helenelem Creative Commons License 2020-08-06 11:07:58 2154

ez is olyan zavaros, mint a biblia. írhatod kicsivel is, meg naggyal is.

Előzmény:
thoughts Creative Commons License 2020-08-06 10:52:24 2153

nyelvtan ügyben nem vagyok a toppon, de szerintem naggyal írják...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!