Keresés

Részletes keresés

helenelem Creative Commons License 2020-08-06 11:07:58 2154

ez is olyan zavaros, mint a biblia. írhatod kicsivel is, meg naggyal is.

A hozzászólás:
thoughts Creative Commons License 2020-08-06 10:52:24 2153

nyelvtan ügyben nem vagyok a toppon, de szerintem naggyal írják...

Előzmény:
helenelem Creative Commons License 2020-08-06 10:47:11 2152

most szerinted vagy a nyelvtan szerint?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!