Keresés

Részletes keresés

thoughts Creative Commons License 2020-08-06 10:39:48 2151

mert szerintem nyelvtanilag így helyes.

A hozzászólás:
helenelem Creative Commons License 2020-08-06 10:33:57 2150

akkor minek írod nagybetűvel? :)

Előzmény:
thoughts Creative Commons License 2020-08-06 10:33:06 2149

no, magam sem hiszek Istenben.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!