|
|
|
|
 |
helenelem
2020-08-06 10:33:57
|
2150
|
akkor minek írod nagybetűvel? :) |
|
A hozzászólás:
 |
thoughts
2020-08-06 10:33:06
|
2149
|
no, magam sem hiszek Istenben. |
|
Előzmény:
 |
helenelem
2020-08-06 10:25:59
|
2148
|
hát alapjaiban nem tudnak változtatni. de tökéletlenségünket tudják variálni. tudnak gátolni, vagy motiválni, belátáshoz juttatni vagy épp elhomályosítani. stb (sgeck szerint ő mondja a magáét, és a szentlelken vagy kicsodán múlik, hogy célba érjen amit mond, vagy hogy azt a másik hogy érti. na ilyen ez a szentlélek. ha akarja ad, ha akarja nem) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|