Keresés

Részletes keresés

marton92 Creative Commons License 2020-08-06 09:56:18 96410

Arra gondolsz tehát, hogy faltól indulna a tető és nem az udvar belső fele felé leejtsen, hanem a telek hátsó irányába?

 

Azzal csak az a bajom hogy nem tudnám megcsinálni úgy hogy két autó beférjen. Mert jó lenne hogyha a leejtés végén is lenne a belmagasság legalább 2 méter. Ahhoz meg iszonyat magasról kéne indítani a tetőt a ház faláról. 

A hozzászólás:
oregbeatsuhanc Creative Commons License 2020-08-06 09:47:56 96409

Nagyobb esőzéseknél a tetősíkról a víz a ház falára vissza tud verődni, tehát áztathatja a falat.

Valamivel javulna szerintem ez a helyzet, ha a tető lejtését a fallal párhuzamosan oldal irányba változtatnád meg és persze jól kialakított bádogozással csatlakozna a tető a főépülethez.

Előzmény:
marton92 Creative Commons License 2020-08-06 09:29:48 96406

Igen, az hogy bárki ez nyilván erős túlzás. Én ezt aláírom. 
De mondom, hogy számomra a megépítés nem probléma. Ezt meg fogom tudni oldani.

Itt tényleg csak az a kérdés, hogy legális-e az, hogy magam megépítem miután a ház elkészült. És nem lesz az probléma, hogy a házzal érintkezik.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!